Вчора відбувся Регіональний дебатний турнір, що вже п’ятий рік поспіль організовує Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» від ГО «Інститут» Республіка». Такі дебатні турніри проводяться в понад 20 містах України, а команди-переможниці представляють свої міста на Національному дебатному турнірі.
Мета дебатів – провести публічну дискусію щодо політичних реформ та актуальних проблем політичного розвитку України, підвищити знання з політичних реформ та навиків дебатувати й критично мислити, аргументовано доводити власну думку, змістовно спростовувати позиції протилежної сторони, визначати можливі шляхи вирішення проблем.
Цьогоріч на дебати виносилися такі теми:
У фінальному батлі команди двох гілок «Уряд» та «Опозиція» працювали з темою «Ця палата має забезпечити розвиток молодіжного підприємництва».
Студентки нашої кафедри, що навчаються на освітнійї програмі «Управління міжнародним бізнесом» Польшина Аліса та Лепікова Олександра зайняли почесне 3 місце на турнірі і отримали сертифікати та призи від організаторів.
Після нагородження призерів і призерок з вітальним словом виступила завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин Лілія Михайлишин, яка розказала про переваги навчання ПНУ ім. Василя Стефаника та про степендіальні програми ,які діють в університеті для активного студенства.
Дякуємо за підготовку студентської команди до участі в дебатному турнірі доц. кафедри міжнародних економічних відносин Ірині Серняк.







